GoSparta Results Viewer
Event Entries For OK Blue JV Conference Meet
Place Grade Time / Dist Record
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 1 Jacob Fetrow 9 12.04h PR Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 1 Cam Battjes 9 12.04h PR Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 3 Nick Hobbins 11 12.12h Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 4 Hershberger Maxson 9 12.14h Coopersville
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 4 Lawton Courteau 11 12.14h PR Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 6 Keegan Gulker 10 12.22h Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 6 John Tague 9 12.22h PR Spring Lake
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 8 Conner Woods 9 12.23h PR Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 9 Brandon Garza 11 12.28h Sparta
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 10 Jace Heath 10 12.31h PR Belding
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 11 Tyler Chute 12 12.48h PR Spring Lake
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 12 Jordan Gillhespy 10 12.51h Coopersville
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 13 TJ Johnson 9 12.54h Belding
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 14 Lucas Meyers 10 12.61h PR Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 15 Christian Bialacic 9 12.69h PR Spring Lake
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 16 Jaycen Koekkoek 10 12.74h PR Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 17 Ryan Fechner 11 12.75h Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 18 Tyler Risner 11 12.78h Sparta
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 19 Brody VanDyke 10 12.79h Coopersville
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 20 Rodrigo Saez 12 12.89h Belding
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 20 Marcus Perales 9 12.89h PR Spring Lake
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 20 Mason Barker 9 12.89h PR Belding
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 23 Christian Goode 11 12.95h PR Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 24 Joel Witte 9 13.02h Spring Lake
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 25 Sam Curtis 10 13.10h Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 26 Maleek French 9 13.15h Sparta
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 27 Ethan Johnson 9 13.24h PR Coopersville
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 28 Ben Kitchel 10 13.26h Spring Lake
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 29 Juan Garza 9 13.28h PR Sparta
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 30 Brycen Parker 9 13.33h Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 31 Hunter O'Connor 10 13.34h Belding
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 32 Emery Ostling 9 13.45h Sparta
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 33 Dylan Wylie 9 14.03h Sparta
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 34 Tobyn Will 10 14.31h Belding
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 35 Evan Fitzgerald 9 14.68h Belding
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 36 Tristen Hall 9 15.03h Allendale
Boys 100 Meters Junior Varsity - Finals 37 Kyle Gillespie 9 16.01h Belding
Boys 110m Hurdles - 39" Junior Varsity - Finals 1 Brandon VanDyke 10 18.30h Sparta
Boys 110m Hurdles - 39" Junior Varsity - Finals 2 Dylan Webster 10 18.93h PR Allendale
Boys 110m Hurdles - 39" Junior Varsity - Finals 3 Bretten Wilson 9 21.16h Belding
Boys 110m Hurdles - 39" Junior Varsity - Finals 4 Owen Schoolcraft 9 24.02h PR Coopersville
Boys 110m Hurdles - 39" Junior Varsity - Finals 5 Jackson Sanford 10 24.70h PR Spring Lake
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 1 Mitchell Messer 11 5:04.56h Sparta
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 2 Eliot Ward 10 5:06.09h PR Belding
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 3 Collin Wooten 11 5:06.34h SR Sparta
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 4 Clayton Glasgow 12 5:07.50h PR Spring Lake
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 5 Blake Nelson 10 5:19.56h PR Allendale
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 6 Asher Liu 10 5:21.95h Spring Lake
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 7 Logan Rosser 10 5:26.29h Allendale
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 8 Eli Baumann 9 5:29.57h PR Allendale
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 9 Gerardo Martinez Perez 9 5:30.08h Coopersville
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 10 Sam Davidson 9 5:35.44h Spring Lake
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 11 Bretten Wilson 9 5:37.36h PR Belding
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 12 Nic Sal 11 5:38.26h Allendale
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 13 Sam Rickerd 9 5:43.09h Allendale
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 14 Kyle Wakerley 10 5:47.41h Spring Lake
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 15 Derek Morren 10 5:48.06h PR Coopersville
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 16 Carter Crawley 9 5:49.68h PR Allendale
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 17 Ben Bird 10 5:51.06h PR Allendale
Boys 1600 Meters Junior Varsity - Finals 18 Angel Beccera-Rangel 11 6:06.50h PR Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 1 Lawton Courteau 11 24.86h Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 2 Conner Woods 9 24.89h PR Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 3 John Tague 9 25.00h PR Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 4 Keegan Gulker 10 25.08h Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 5 Hershberger Maxson 9 25.20h Coopersville
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 6 Cam Battjes 9 25.46h PR Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 7 Nick Hobbins 11 25.72h Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 8 Brandon Garza 11 25.74h Sparta
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 9 Jace Heath 10 25.86h PR Belding
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 10 Jordan Gillhespy 10 26.01h Coopersville
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 11 Sam Curtis 10 26.22h Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 12 Tyler Chute 12 26.32h SR Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 13 Hunter Post 9 26.33h PR Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 14 Ryan Fechner 11 26.47h Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 15 Rodrigo Saez 12 26.78h Belding
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 16 Lucas Meyers 10 26.85h Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 17 Brody VanDyke 10 26.96h Coopersville
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 18 Christian Bialacic 9 26.99h Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 19 Joel Witte 9 27.38h PR Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 20 Christian Goode 11 27.41h PR Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 20 Brycen Parker 9 27.41h Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 22 Juan Garza 9 27.50h Sparta
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 23 James Bolthouse 10 27.51h Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 24 Marcus Perales 9 27.56h PR Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 25 Ethan Johnson 9 28.40h Coopersville
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 26 Austin Clink 11 28.52h Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 27 Hunter O'Connor 10 28.65h Belding
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 28 James Handrich 9 28.89h Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 29 Wit Miller 9 29.01h Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 30 Dylan Wylie 9 29.21h Sparta
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 31 Mason Pomeroy 9 29.83h PR Spring Lake
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 32 Tobyn Will 10 31.67h Belding
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 33 Jarred Nyboer 9 31.70h PR Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 34 Tristen Hall 9 31.75h PR Allendale
Boys 200 Meters Junior Varsity - Finals 35 Jude Fetterley 9 32.54h Spring Lake
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 1 Brandon VanDyke 10 47.16h Sparta
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 2 Dylan Webster 10 48.17h PR Allendale
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 3 Carter Sabo 9 48.76h Spring Lake
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 4 Gage Houle 10 49.87h Sparta
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 5 Adrien Peasley 9 50.06h Belding
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 6 Bretten Wilson 9 57.19h Belding
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 7 Owen Schoolcraft 9 59.09h Coopersville
Boys 300m Hurdles - 36" Junior Varsity - Finals 8 Jackson Sanford 10 1:05.84h Spring Lake
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 1 Jackson Jones 9 11:07.52h PR Sparta
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 2 Blake Nelson 10 11:45.03h Allendale
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 3 Asher Liu 10 12:03.28h Spring Lake
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 4 Ashton Kamps 9 12:47.87h PR Coopersville
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 5 William Garrison 9 13:01.97h Belding
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 6 Sam Rickerd 9 13:06.08h Allendale
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 7 Derek Morren 10 13:07.98h Coopersville
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 8 Hunter Fritsma 10 13:40.04h Coopersville
Boys 3200 Meters Junior Varsity - Finals 9 Adrien Peasley 9 13:48.67h PR Belding
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 1 Sumer Singh 10 55.89h PR Sparta
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 2 Kellen Kennedy 10 56.85h PR Allendale
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 3 Thomas Meyer 10 58.71h PR Allendale
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 4 Jon Schuitema 10 58.78h PR Allendale
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 5 Erik Hoerster 12 59.24h PR Spring Lake
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 6 Abe Fordney 9 59.49h PR Allendale
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 7 Ethan Tymenski 10 59.58h PR Allendale
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 8 Ryan Morren 9 1:00.65h Allendale
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 9 Grusnis Donovan 9 1:01.53h PR Coopersville
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 10 Charlie Martinez 10 1:02.12h Coopersville
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 11 Ryan Williamsom 9 1:03.65h Coopersville
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 12 Matthew Schout 9 1:03.90h PR Belding
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 13 David Kamp 11 1:04.70h Spring Lake
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 14 Austin Clink 11 1:06.19h Spring Lake
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 15 Marshall Broere 10 1:07.18h PR Coopersville
Boys 400 Meters Junior Varsity - Finals 16 Elijah Friebel 10 1:08.22h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Nick Hobbins 47.50h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Jacob Fetrow 47.50h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Keegan Gulker 47.50h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Cam Battjes 47.50h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 Tyler Chute 48.49h Spring Lake
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 Ben Kitchel 48.49h Spring Lake
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 Christian Bialacic 48.49h Spring Lake
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 John Tague 48.49h Spring Lake
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 3 Brody VanDyke 48.85h Coopersville
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 3 Stuart Rossman 48.85h Coopersville
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 3 Jordan Gillhespy 48.85h Coopersville
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 3 Hershberger Maxson 48.85h Coopersville
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 4 Mason Barker 48.89h Belding
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 4 TJ Johnson 48.89h Belding
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 4 Jace Heath 48.89h Belding
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 4 Adrien Peasley 48.89h Belding
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 5 Brandon VanDyke 49.46h Sparta
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 5 Chase Fox 49.46h Sparta
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 5 Maleek French 49.46h Sparta
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 5 Brandon Garza 49.46h Sparta
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 6 Sam Curtis 51.62h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 6 Ryan Fechner 51.62h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 6 Brycen Parker 51.62h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 6 Dustyn Nelson 51.62h Allendale
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 7 Dylan Wylie 55.06h Sparta
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 7 Larry King 55.06h Sparta
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 7 Dylan Marczynski 55.06h Sparta
Boys 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 7 Emery Ostling 55.06h Sparta
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Nick Hobbins 1:39.51h Allendale
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Jacob Fetrow 1:39.51h Allendale
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Conner Woods 1:39.51h Allendale
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Lawton Courteau 1:39.51h Allendale
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Brandon Garza 1:44.24h Sparta
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Sumer Singh 1:44.24h Sparta
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Christopher Landry 1:44.24h Sparta
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Juan Garza 1:44.24h Sparta
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 3 James Bolthouse 1:45.89h Spring Lake
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 3 Erik Hoerster 1:45.89h Spring Lake
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 3 Joel Witte 1:45.89h Spring Lake
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 3 Carter Sabo 1:45.89h Spring Lake
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 4 Grusnis Donovan 1:56.50h Coopersville
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 4 Timothy Allen 1:56.50h Coopersville
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 4 Brody VanDyke 1:56.50h Coopersville
Boys 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 4 Drew Gasser 1:56.50h Coopersville
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Jake Chappell 3:58.37h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Kellen Kennedy 3:58.37h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Thomas Meyer 3:58.37h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Jon Schuitema 3:58.37h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Sumer Singh 3:59.54h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Christopher Landry 3:59.54h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Chase Hubert 3:59.54h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Brandon VanDyke 3:59.54h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 Conner Woods 4:04.30h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 Abe Fordney 4:04.30h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 Ryan Morren 4:04.30h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 Ethan Tymenski 4:04.30h Allendale
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 4 Tyler Ginac 4:06.73h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 4 Collin Wooten 4:06.73h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 4 Mitchell Messer 4:06.73h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 4 Gage Houle 4:06.73h Sparta
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 5 David Kamp 4:08.07h Spring Lake
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 5 Austin Clink 4:08.07h Spring Lake
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 5 Erik Hoerster 4:08.07h Spring Lake
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 5 Carter Sabo 4:08.07h Spring Lake
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 6 Charlie Martinez 4:15.96h Coopersville
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 6 Gerardo Martinez Perez 4:15.96h Coopersville
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 6 Oscar Perez Garcia 4:15.96h Coopersville
Boys 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 6 Grusnis Donovan 4:15.96h Coopersville
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Liam Cummings 9:31.25h Allendale
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Abe Fordney 9:31.25h Allendale
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Logan Rosser 9:31.25h Allendale
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Tim Walters 9:31.25h Allendale
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 2 Sam Davidson 10:09.46h Spring Lake
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 2 Kyle Wakerley 10:09.46h Spring Lake
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 2 David Kamp 10:09.46h Spring Lake
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 2 Asher Liu 10:09.46h Spring Lake
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 3 Charlie Martinez 10:09.71h Coopersville
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 3 Oscar Perez Garcia 10:09.71h Coopersville
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 3 Gerardo Martinez Perez 10:09.71h Coopersville
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 3 Nathan Kozminski 10:09.71h Coopersville
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 4 Dylan Betz 10:26.12h Belding
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 4 Matthew Schout 10:26.12h Belding
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 4 William Garrison 10:26.12h Belding
Boys 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 4 Adrien Peasley 10:26.12h Belding
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 1 Kodey Howland 10 2:17.19h PR Sparta
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 2 Christopher Landry 9 2:17.93h Sparta
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 3 Tyler Ginac 10 2:19.30h PR Sparta
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 4 Brennen Flynn 10 2:20.00h SR Belding
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 5 Liam Cummings 9 2:23.54h Allendale
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 6 Tim Walters 12 2:28.97h SR Allendale
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 7 Collin Wooten 11 2:29.85h Sparta
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 8 Sam Davidson 9 2:33.91h PR Spring Lake
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 9 Eliot Ward 10 2:35.53h PR Belding
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 10 Kyle Wakerley 10 2:36.13h PR Spring Lake
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 11 Dylan Betz 11 2:41.14h PR Belding
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 12 Nathan Kozminski 9 2:44.39h Coopersville
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 13 Ben Bird 10 2:46.25h PR Allendale
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 14 Ryan Williamsom 9 2:53.84h Coopersville
Boys 800 Meters Junior Varsity - Finals 15 Marshall Broere 10 2:56.13h PR Coopersville
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 1 Noah Reilly 10 109-00 Coopersville
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 2 Thomas Meyer 10 106-01 PR Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 3 Jaxon Walker 11 94-06 PR Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 4 Andrew Roush 10 92-08 Coopersville
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 5 Kevin Poling 11 92-02 Sparta
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 6 Ukiah Gipson 10 89-01 PR Spring Lake
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 7 Angel Beccera-Rangel 11 86-04 SR Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 8 Timothy Allen 9 85-01 Coopersville
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 9 Kellen Kennedy 10 83-08 PR Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 10 Jarred Nyboer 9 78-11 PR Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 11 Stuart Rossman 10 78-02 PR Coopersville
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 12 Jaiden Mayle 10 77-11 Belding
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 13 Eliott Ippel 10 74-05 PR Spring Lake
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 14 Mason Barker 9 73-02 Belding
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 15 Evan Fitzgerald 9 71-07 Belding
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 16 Domenico Tejeda 9 71-06 Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 17 Jack Stuart 10 71-01 PR Spring Lake
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 18 Sage Suits 9 70-08 Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 19 Caden Buell 9 62-05 Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 20 Garrett Hook 10 62-00 Spring Lake
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 21 Ben Kitchel 10 61-06 Spring Lake
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 22 Jacob Hall 10 57-02 Spring Lake
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 23 Angel Zarate 9 54-10 PR Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 24 Ben Bird 10 54-09 Allendale
Boys Discus - 1.6kg Junior Varsity - Finals 25 Larry King 9 54-00 Sparta
Boys High Jump Junior Varsity - Finals 1 Gage Houle 10 5-09.00 PR Sparta
Boys High Jump Junior Varsity - Finals 2 Emery Ostling 9 5-06.00 PR Sparta
Boys High Jump Junior Varsity - Finals 3 Noah Reilly 10 5-04.00 Coopersville
Boys High Jump Junior Varsity - Finals 4 Eli Baumann 9 5-02.00 Allendale
Boys High Jump Junior Varsity - Finals 4 Maleek French 9 5-02.00 Sparta
Boys High Jump Junior Varsity - Finals 6 Jake Chappell 10 5-00.00 Allendale
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 1 Sumer Singh 10 18-03.50 PR Sparta
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 2 Jake Chappell 10 17-05.00 PR Allendale
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 3 Hershberger Maxson 9 17-04.50 Coopersville
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 4 Jordan Gillhespy 10 17-04.00 PR Coopersville
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 5 Tyler Chute 12 17-03.00 PR Spring Lake
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 6 Lucas Meyers 10 16-09.50 PR Allendale
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 7 Drew Gasser 9 16-08.50 PR Coopersville
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 8 Ryan Morren 9 16-05.50 PR Allendale
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 9 TJ Johnson 9 15-07.00 PR Belding
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 10 Christian Goode 11 15-04.00 PR Allendale
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 11 Maleek French 9 15-03.50 Sparta
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 12 Marcus Perales 9 15-01.00 PR Spring Lake
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 13 Jackson Sanford 10 14-11.00 PR Spring Lake
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 14 Matthew Schout 9 14-07.00 Belding
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 15 Evan Fitzgerald 9 13-11.50 PR Belding
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 16 Tobyn Will 10 12-03.00 PR Belding
Boys Long Jump Junior Varsity - Finals 17 Kyle Gillespie 9 10-05.50 Belding
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 1 Chase Fox 10 11-00.00 PR Sparta
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 2 Jackson Jones 9 9-06.00 Sparta
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 2 Ryan Morren 9 9-06.00 Allendale
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 4 Lucas Meyers 10 9-00.00 PR Allendale
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 4 Mason Pomeroy 9 9-00.00 Spring Lake
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 6 James Handrich 9 8-06.00 Spring Lake
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 6 Rodrigo Saez 12 8-06.00 Belding
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 6 Wit Miller 9 8-06.00 Spring Lake
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 9 Hunter O'Connor 10 8-00.00 Belding
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 9 Jon Schuitema 10 8-00.00 Allendale
Boys Pole Vault Junior Varsity - Finals 11 Kyle Krolczky 9 7-06.00 Coopersville
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 1 Dylan Marczynski 12 36-02.00 PR Sparta
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 2 Tyler Risner 11 34-03.25 Sparta
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 3 Owen Burk 11 33-07.50 PR Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 4 Stuart Rossman 10 33-02.00 PR Coopersville
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 5 Jaxon Walker 11 32-01.00 Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 6 Domenico Tejeda 9 32-00.25 Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 7 Mason Barker 9 31-00.50 Belding
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 8 Timothy Allen 9 30-05.50 PR Coopersville
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 9 Kellen Kennedy 10 30-03.00 Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 10 Andrew Roush 10 28-09.00 Coopersville
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 10 Kevin Poling 11 28-09.00 PR Sparta
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 12 Emery Ostling 9 28-06.50 Sparta
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 13 Jack Stuart 10 28-03.50 Spring Lake
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 14 Jarred Nyboer 9 28-01.00 PR Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 15 Ukiah Gipson 10 27-03.25 PR Spring Lake
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 16 Sage Suits 9 27-03.00 PR Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 17 Jaiden Mayle 10 25-05.25 Belding
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 18 Eliott Ippel 10 25-01.00 Spring Lake
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 19 Caden Buell 9 24-08.00 Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 20 Angel Beccera-Rangel 11 24-05.25 Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 21 Larry King 9 24-03.00 PR Sparta
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 22 Garrett Hook 10 21-03.50 Spring Lake
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 23 Angel Zarate 9 20-07.25 Allendale
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 23 Jacob Hall 10 20-07.25 Spring Lake
Boys Shot Put - 12lb Junior Varsity - Finals 25 Avery Ruch 9 20-06.25 Allendale
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 1 Kayla Spangenberg 10 13.94h Sparta
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 2 Kamdyn Burns 9 14.05h Spring Lake
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 3 Casey Charon 10 14.36h Sparta
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 4 Hannah Powers 11 14.48h Spring Lake
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 5 Anna Stempky 9 15.07h PR Spring Lake
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 6 Reba Koratich 11 15.10h Spring Lake
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 7 Eva Ortiz 10 15.14h Spring Lake
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 8 Sydney Geysbeek 11 15.27h Sparta
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 9 Erin Ball 10 15.52h PR Sparta
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 10 Meme Geysbeek 9 15.98h Sparta
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 11 Michele Fisher 9 16.39h PR Sparta
Girls 100 Meters Junior Varsity - Finals 12 Mikaela Berna 11 16.79h Allendale
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 1 Aubrey Kruithoff 10 18.21h PR Coopersville
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 2 Kya Patterson 11 19.34h Sparta
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 3 Ayana Collins 11 19.48h Spring Lake
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 4 Sydney Geysbeek 11 19.92h PR Sparta
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 5 Sadie Williams 9 20.23h Spring Lake
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 6 Kaileigh Anderson 9 20.30h Sparta
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 7 Marketa Slamova 10 22.26h Coopersville
Girls 100m Hurdles - 33" Junior Varsity - Finals 8 Larkin Hoogerhyde 12 24.71h Allendale
Girls 1600 Meters Junior Varsity - Finals 1 Kayla Purvis 9 5:45.47h PR Spring Lake
Girls 1600 Meters Junior Varsity - Finals 2 Allie Baker 9 5:46.57h PR Spring Lake
Girls 1600 Meters Junior Varsity - Finals 3 Katie Perry 12 6:12.12h PR Sparta
Girls 1600 Meters Junior Varsity - Finals 4 Zoe Seifert 9 6:34.06h Coopersville
Girls 1600 Meters Junior Varsity - Finals 5 Adriana Stevens 10 6:55.56h Coopersville
Girls 1600 Meters Junior Varsity - Finals 6 Kylie Droski 9 7:13.08h PR Allendale
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 1 Kayla Spangenberg 10 29.07h PR Sparta
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 2 Reegan DeCator 9 29.51h Spring Lake
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 3 Hannah Powers 11 30.90h Spring Lake
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 4 Kamdyn Burns 9 31.63h Spring Lake
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 5 Reba Koratich 11 31.78h PR Spring Lake
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 6 Casey Charon 10 31.80h Sparta
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 7 Eva Ortiz 10 31.86h PR Spring Lake
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 8 Anna Stempky 9 32.12h PR Spring Lake
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 9 Bridget Hosmer 10 33.00h PR Sparta
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 10 Addison Penland 9 34.68h Sparta
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 11 Mikaela Berna 11 35.35h Allendale
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 12 AnnMarie Brower 9 35.37h Sparta
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 13 Lily Schafer 9 36.25h PR Spring Lake
Girls 200 Meters Junior Varsity - Finals 14 Brittney Hernandez 10 36.51h PR Coopersville
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 1 Ayana Collins 11 54.50h Spring Lake
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 2 Aubrey Kruithoff 10 54.80h SR Coopersville
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 3 Hannah Galentine 10 55.35h Coopersville
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 4 Maria Aguirre 10 57.99h PR Coopersville
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 5 Rory MacGeorge 11 59.68h PR Allendale
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 6 Megan Jaglowski 10 1:00.10h Sparta
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 7 Madison VanEpps 11 1:01.15h Spring Lake
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 8 Marketa Slamova 10 1:04.38h Coopersville
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 9 Kaileigh Anderson 9 1:07.00h Sparta
Girls 300m Hurdles - 30" Junior Varsity - Finals 10 Larkin Hoogerhyde 12 1:08.98h Allendale
Girls 3200 Meters Junior Varsity - Finals 1 Rylie Bjorkman 10 13:50.35h SR Sparta
Girls 3200 Meters Junior Varsity - Finals 2 Adriana Stevens 10 15:04.35h Coopersville
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 1 Hannah Galentine 10 1:06.46h PR Coopersville
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 2 Alexis Kazanas 9 1:07.44h Spring Lake
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 3 Raylie DeCator 9 1:07.93h Spring Lake
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 4 Jenna Vredeveld 11 1:09.06h PR Allendale
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 5 Kamdyn Burns 9 1:09.70h PR Spring Lake
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 6 Reese Allen 9 1:12.06h PR Allendale
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 7 Bridget Hosmer 10 1:14.85h Sparta
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 8 AnnMarie Brower 9 1:19.16h PR Sparta
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 9 Addison Penland 9 1:19.46h PR Sparta
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 10 Lily Schafer 9 1:20.30h PR Spring Lake
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 11 Maddie Cammenga 10 1:22.36h PR Allendale
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 12 Molly Potts 9 1:23.68h Coopersville
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 13 Brittney Hernandez 10 1:23.83h Coopersville
Girls 400 Meters Junior Varsity - Finals 14 Holly Rickerd 10 1:25.79h Allendale
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Ayana Collins 56.04h Spring Lake
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Madison VanEpps 56.04h Spring Lake
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Hannah Powers 56.04h Spring Lake
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 1 Reegan DeCator 56.04h Spring Lake
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 Kaileigh Anderson 1:01.92h Sparta
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 Addison Penland 1:01.92h Sparta
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 Erin Ball 1:01.92h Sparta
Girls 4x100 Relay Junior Varsity - Finals 2 Sydney Geysbeek 1:01.92h Sparta
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Alexis Kazanas 1:58.53h Spring Lake
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Hannah Powers 1:58.53h Spring Lake
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Sadie Williams 1:58.53h Spring Lake
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 1 Reegan DeCator 1:58.53h Spring Lake
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Casey Charon 2:10.72h Sparta
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Rylie Bjorkman 2:10.72h Sparta
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 AnnMarie Brower 2:10.72h Sparta
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Addison Penland 2:10.72h Sparta
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Chaney Rickard SCR Allendale
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Cambry Rickard SCR Allendale
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Avery Rickard SCR Allendale
Girls 4x200 Relay Junior Varsity - Finals 2 Rory MacGeorge SCR Allendale
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Alexis Kazanas 4:46.77h Spring Lake
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Madison VanEpps 4:46.77h Spring Lake
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Annie Cooper 4:46.77h Spring Lake
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 1 Raylie DeCator 4:46.77h Spring Lake
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Reese Allen 5:05.76h Allendale
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Rory MacGeorge 5:05.76h Allendale
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Jenna Vredeveld 5:05.76h Allendale
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 2 Emma Rotman 5:05.76h Allendale
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 Kayla Spangenberg 5:18.82h Sparta
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 AnnMarie Brower 5:18.82h Sparta
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 Katie Perry 5:18.82h Sparta
Girls 4x400 Relay Junior Varsity - Finals 3 Bridget Hosmer 5:18.82h Sparta
Girls 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Reese Allen 12:28.37h Allendale
Girls 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Kylie Droski 12:28.37h Allendale
Girls 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Hope Munsell 12:28.37h Allendale
Girls 4x800 Relay Junior Varsity - Finals 1 Emma Rotman 12:28.37h Allendale
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 1 Eva Tilton 11 2:35.78h Spring Lake
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 2 Allie Baker 9 2:37.26h PR Spring Lake
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 3 Kayla Purvis 9 2:41.16h Spring Lake
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 4 Rylie Bjorkman 10 2:41.90h PR Sparta
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 5 Katie Perry 12 2:50.75h PR Sparta
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 6 Zoe Seifert 9 2:55.65h Coopersville
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 7 Makaela Schmidt 9 3:02.73h PR Spring Lake
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 8 Maddie Cammenga 10 3:27.61h PR Allendale
Girls 800 Meters Junior Varsity - Finals 9 Hope Munsell 9 3:29.07h Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 1 Danielle Brittner 11 80-07 Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 2 Kristin Dolce 10 72-07 PR Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 3 Olivia Caine 10 70-09 PR Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 4 Cori Kraai 10 69-11 PR Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 5 Marissa Barber 11 68-08 Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 6 Raylie DeCator 9 66-08 Spring Lake
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 7 Katie Zurek 10 65-06 PR Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 8 Kya Patterson 11 65-01 Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 9 Anna Steele 10 59-10 Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 10 Jenna Vredeveld 11 58-11 Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 11 Emma Wiltenburg 10 58-04 PR Coopersville
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 12 Kaylee Barnes 10 54-11 Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 13 Anna Stempky 9 53-09 PR Spring Lake
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 14 Hannah Gunhus 10 52-02 Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 15 Lucy Talbert 9 51-10 Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 16 Reba Koratich 11 47-08 Spring Lake
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 17 Kamdyn Burns 9 45-10 Spring Lake
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 18 Meme Geysbeek 9 44-08 Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 19 Rylie Bjorkman 10 44-05 PR Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 20 Emma Burk 9 36-10 Allendale
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 21 Taylor Smith 9 34-08 Sparta
Girls Discus - 1kg Junior Varsity - Finals 22 Michele Fisher 9 28-04 Sparta
Girls High Jump Junior Varsity - Finals 1 Megan Hirdes 12 5-00.00 PR Allendale
Girls High Jump Junior Varsity - Finals 2 Kaylee Barnes 10 4-08.00 PR Allendale
Girls High Jump Junior Varsity - Finals 3 Ayana Collins 11 4-06.00 Spring Lake
Girls High Jump Junior Varsity - Finals 4 Kya Patterson 11 4-06.00 Sparta
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 1 Jenna Kafila 11 14-00.50 SR Allendale
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 2 Aubrey Kruithoff 10 14-00.00 SR Coopersville
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 3 Marketa Slamova 10 13-03.50 PR Coopersville
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 4 Reegan DeCator 9 12-11.50 Spring Lake
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 5 Sadie Williams 9 12-11.00 Spring Lake
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 6 Maddie Hovingh 11 12-08.50 Allendale
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 7 Emerson Kuizema 10 11-07.50 PR Allendale
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 8 Meme Geysbeek 9 11-05.00 PR Sparta
Girls Long Jump Junior Varsity - Finals 9 Micayla Timmer 10 11-00.50 PR Allendale
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 1 Rachel Cushway 10 24-11.00 Coopersville
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 2 Olivia Caine 10 24-08.00 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 3 Marissa Barber 11 23-00.25 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 4 Katie Zurek 10 22-10.00 SR Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 5 Katie Perry 12 22-05.00 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 6 Lucy Talbert 9 22-04.00 Allendale
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 7 Giana Flagstadt 11 22-00.25 Allendale
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 8 Danielle Brittner 11 21-11.00 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 9 Kya Patterson 11 21-02.50 PR Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 10 Emma Burk 9 21-00.25 Allendale
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 11 Sydney Geysbeek 11 20-11.00 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 12 Megan Jaglowski 10 20-04.50 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 13 Emma Wiltenburg 10 19-11.00 Coopersville
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 14 Meme Geysbeek 9 19-07.50 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 15 Kristin Dolce 10 19-02.50 Allendale
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 16 Hannah Gunhus 10 18-04.00 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 17 Rosagloria Zendejas 11 17-10.00 Allendale
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 18 Raylie DeCator 9 17-08.00 Spring Lake
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 19 Reba Koratich 11 16-11.50 PR Spring Lake
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 20 Taylor Smith 9 16-08.00 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 21 Michele Fisher 9 16-01.00 Sparta
Girls Shot Put - 4kg Junior Varsity - Finals 22 Anna Stempky 9 15-01.50 Spring Lake